rodinný dom Trenčín

Priestranný jednopodlažný rodinný dom, s dispozične jasne rozdelenou zónou na dennú, nočnú a rekreačnú časť. Pôdorysne je tvarovaný takmer do písmena U, čo vytvára polootvorené átrium s terasou a bazénom. Zaujímavosťou domu okrem vysokého stropu v dennej časti s horným presvetlením je aj rekreačná časť s fitness, oddychovou miestnosťou a saunou.  

rodinný dom Nitra (drevostavba)

Čiastočne dvojpodlažný rodinný dom, osadený do svahovitého pozemku. Dom je atipycký svojím dispozičným riešením. Aby dom čo najviac "sedel" na pozemku, použilo sa riešenie uskočenia podlažia. Časť prvého poschodia s hlavnou spálňou a garážou sa nachádza na úrovni vstupu do domu, avšak denná časť kde je obývačka, jedáleň a kuchyňa sa schádza už na nižšej úrovni prvého podlažia. Dosiahol sa tak plynulý prechod z obývacej izby na terasu na úrovni terénu. Na druhom poschodí sa nachádzajú ešte dve ďalšie izby a kúpeľňa. Dom tak z ulice pôsobí ako jednopodlažný , ale zo strany záhrady sa ukazuje jeho krajšia dvojpodlažná  tvár.

rodinný dom Podunajské Biskupice

Rodinný dom s ustúpeným druhým podlažím. Dom má jemný španielsky nádych v podobe presahujúcich striešok nad prvým podlažím a valbovej plytkej strechy druhého podlažia. Na prízemí sa nachádza okrem dennej časti aj hlavná spálňa. Ďalšie dve izby sú na druhom podlaží. 

rodinný dom Groissenbrunn - Rakúsko

Priestranný dvojpodlažný rodinný dom, ktorý spĺňa náročné požiadavky klienta. Je vybavený technológiou tepelného čerpadla, rekuperácie ale aj fotovoltaickými panelmi s batériami. Najväčšou zaujímavosťou je otvorená dispozícia dennej časti a to nielen v horizontálnej polohe prvého podlažia, ale prechádza aj do vertikálnej časti v podobe otvoreného stropu v jedálenskej časti. V tomto priestore je osadené schodisko prepájajúce prvé a druhé podlažie. Na druhom podlaží sa nachádza otvorená galéria s výhľadom do jedálne a záhrady cez veľké dvojpodlažné okno.  

Projekt bol vypracovaný v spolupráci s Peter Švorc & Partners